Корзина
29 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
+380672900035
+380939500035
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Обладнання для майстрів краси
Корзина

Як позбутись від небажаного волосся?

Як позбутись від небажаного волосся?

Оскільки зараз літо нам, дівчаткам, хочеться бути ніжними, гладкими і без колючок на ногах. Тому поговоримо сьогодні про небажане волосся. І про методи його видалення.  Їх є дуже багато, і однозначно одним із них Ви користуєтесь.

 

 

 

 

 

 

Бритва

Мабуть найбільш розповсюджений метод депіляції – бриття. Кожного сонячного дня, ранок у дівчат розпочинається не з кави, а з ванної кімнати де ми починаємо збривати зайве волосся. Здавалось що бриття це більш чоловічий процес, хоч насправді ні. Дехто з сильної статті може брати станок в руки раз в тиждень, а дівчатка уже вечері помічають колючу щетину на ногах і не тільки там. Чи хороший цей метод? Він швидкий і ефективний. Але при частому використанні станка ваша шкіра стає сухою і подразненою, волосся стає жорстким і дуже темним., тай ефект не настільки довгий як би хотілось. Тому я б не радила Вам користуватись бритвою, тільки в термінових випадках.

Епілятор

Можна користуватись епілятором, він висмикує волосся з корнем, тому ефект залишається надовго, правда не завжди забирає усе волосся. Багато жінок страждають на вростання після епіляції. Волосинка яка була неправильно видалена, потім не правильно росте. Таким чином вона не виходить на зовні, а росте всередині під шкірою. На ногах лишаються червоні плямки, навіть може утворюватись пухирець з гноєм. Також ця процедура є болючою,  а завдавати собі самостійно не кожному до вподоби.

Віск/цукор

Віск чи цукор? Шугарінг чи видалення воском? Разючої різниці між цими видами епіляції нема. Паста потрапляє в пору і з корнем вириває волосся. Подразнень не викликає, і якщо правильно доглядати за шкірою – не виникає вростання. Що правда віск є більш алергічний,а цукрова паста навіть діабетикам не буде шкідливою. Після процедури 1-2 дні бажано не засмагати і не приймати ванни чи відвідувати сауни. Звичайно є і мінуси цієї процедури, вже через 2-3 тижні волосся відросте, а на наступний сеанс до майстра епіляції можна прийти коли волосинка буде завдовжки 4-5мм. Тому певний час перед процедурою доведеться походити в штанах.

Лазер

Лазерна епіляція. Чула і читала багато історій про цей метод. Він мабуть найболючіший, дівчата розказують як плачуть під час процедури, а згодом почувши слово лазер, їх морозить. Потрібно близько 10 процедур, аби назавжди позбутись волосся, і потім тільки підтримуючі процедури. Є багато «але» в цій процедурі. Ціна, біль, можливі опіки, та й засмагати перед і після процедури не можна 2 тижня.  Важко сказати, що це ідеальний метод, та і Ви повинні бути повністю здорові, бо протипоказань для процедури є безліч.

Власний досвід

Якщо говорити про себе, то я весь час користувалась бритвою. Хоч цей метод депіляції мені не подобався. В мене погіршився стан шкіри, після бриття я завжди страждала подразненням, згодом волосся стало грубшим і навіть після депіляції ніжки не були гладкими. Тому я відмовилась від шортів чи коротких спідниць, і на пляж, чесно кажучи, соромилась ходити. Довго вагалась і все-таки піщла на шугарінг, і за півроку постійних процедур, мої ноги без плямок і з тоненьким і світлим волоссям, можливо я колись наважусь і спробую лазер, але це вже буде інша історія.

Доглядайте за своєю шкірою, скрабуйтесь, наносьте різні креми, засмагайте, відпочивайте і у Вас все буде гаразд!

 

Предыдущие новости