Корзина
30 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380672900035
+380939500035
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Обладнання для майстрів краси
Корзина

TRENDoвий боді-арт

TRENDoвий боді-арт

Сьогодні важко когось здивувати. Безліч ідей та планів реалізовано до нас. Проте в той же час досі з'являються нові види мистецтва та генії, які фанатично та бездоганно їх реалізовують. Боді-арт - мистецтво розпису на тілі набуває популярності

Боді-арт як явище, з’явився приблизно у XVIII столітті. Мистецтво прикрашати малюнками тіло ввели у моду моряки, які привезли з далеких країн враження від культур інших народів

Проте популярності та розвитку в авангадному набув у 60-х роках 

Як мистецтво боді-арт сформувався вже в ХХІ столітті. Його почали використовувати на модних показах, чемпіонатах з перукарської майстерності, візажу, нейл-арті.

Сьогодні боді-арт використовують різноманітні субкультури: готи, панки, емо, косплеєри. У сучасне мистецтво тіла також входить пірсинг, тату, нанесення малюнків, модифікація тіла.

Сьогодні боді-арт - це безліч течій та форматів, які розвиваються. Ось деякі зних:

Поєднання з історичними пам'ятками та пейзажами

Американська художниця Тріна Меррі створила серію робіт боді-арту, на яких людина зливається із найбільш відвідуваними історичними пам’ятками архітектури

 Біоморфний боді-арт

Італійський художник Гвідо Даніеле створює неймовірні картини за допомогою фарб та кистей рук. Як говорить сам майстер, на кожен малюнок у нього іде по три-чотири години, проте, орел відняв у нього цілих десять годин, коли він малював його вперше. У цей період модель не повинна ворушити навіть деякими із своїх пальців. Одні тварини краще лягають на жіночу руку, для інших потрібна чоловіча.


Його роботи, на жаль, живуть всього декілька годин, але вони незвичайні ...

Бодіарт - мистецтво прояву себе

Поєднання малюнків на тілі з танцем, мімікою і жестами дозволяє особливо яскраво розкривати ту історію, яку художник прагне уявити. Все це розкриє і Вашу сутність з іншої сторони

Боді-арт для особливої фотосесії

Гламурні глянцеві журнали та мистецькі видання залучають безліч моделей, художників та фоторафів для створення незабутніх знімків.

Таким чином громадські рухи привертають увагу до збереження природи та протестують проти вбивств тварин заради комерційної вигоди.

Щороку у Нью-Йорку проходить фестиваль NYC Bodypainting Day. Темою цьогорічного фестивалю цього року стала "Внутрішня краса", до участі в шоу було залучено люди різного віку і комплекції, а також люди з обмеженими можливостями.

Прикрасою Вашого тіла може бути як денний чи вечірній мейкап, незвичайна зачіска, накладі вії, сучасний манікюр, безліч тату, пірсінги. Проте цим лише Варто підкреслювати свою сутність та внутріші відчуття. Не менш важливо, щоб Ваш зовнішній вигляд був доречним у тому чи іншому місці.

З нашим обладнанням зможете створити будь-який образ, будь-де та для будь-якого приводу. 

Другие новости