Корзина
29 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
+380672900035
+380939500035
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Обладнання для майстрів краси
Корзина

Весільні образи країн світу

Весільні образи країн світу

День весілля є особливим для молодої пари. Вони створюють особливі образи та дотримуються особливих традицій. Ми знаємо як це відбувається у нас - біле плаття, обручки, весільний букет..Далі зможете побачити весільні образи інших країн

Весільна образ для нас – це білосніжний наряд із білою фатою, туфлями та іншими дрібничками казкової принцеси, але в багатьох інших країнах все зовсім по-іншому.

Індія
Індійські нареченої можуть дозволити собі безліч розкішних прикрас, але все повинно вписуватися в рамки традицій. Весілля в Індії – це безліч традицій і ритуалів, народжених багато тисячоліть тому і залишилися незмінними навіть в нашому сучасному світі.

Японія
Колірна гамма весілля в Японії схожа з нашою – темне чоловіче і білосніжне жіноче кімоно з найтоншого шовку з темною дорогою парчевої накидкою є традиційним вбранням молодих.

Китай

Китайці весільним кольором вважають червоний, для них це колір радості, щастя і довголіття. Причому, весільну сукню Північного Китаю схоже з південними нарядами тільки кольором. На півночі вбрання нареченої – це червоне шовкове плаття, що облягає фігуру і підкреслює стрункість дівчата, а на півдні – це вже кілька пишних спідниць, одягнених одна на іншу, але теж червоного кольору. 

Корея

Протягом тисяч років нареченої Кореї носять традиційний костюм ханбок. Він складається з блузи з довгими рукавами та спідниці із завищеною талією з бавовни або шовку. 

Туреччина

До того як турецька наречена покине рідну домівку і вирушить на весільну церемонію, брат або дядько зав’язують червону стрічку навколо талії дівчини. Колір стрічки символізує щастя, удачу і невинність.

Італія

Італійські наречені вірять, що зелений колір приносить успіх і достаток, тому можуть вдягти зелену сукню або зелену прикрасу. Однак найчастіше обирають біле вбрання.

Ось так буває навколо нас. І ми знаємо, що наречені довго готуються до цього дня, де б вони не були.

Хто їм допомагає?

Так, майстри б'юті сфери відіграють у цьому святі не останню роль ;)

Ми впевнені, що зі своєю роботою Ви справляєтесь на відмінно і готові Вам допомагати облаштовувати свої робочі місця, у власному салоні, вдома чи облаштувати переносну студію. Все для Вашого комфорту та комфорту Ваших красунь.

Звертайтесь! Будемо раді допомогти!

Предыдущие новости