Корзина
37 отзывов
+380672900035
+380939500035
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Обладнання для майстрів краси
Корзина

Trend макіяжу 2018 - ефект злегка вологої шкіри

Trend макіяжу 2018 - ефект злегка вологої шкіри

Так, час не стоїть на місці. Мода, тренди, новинки зараз усюди - одяг, взуття, аксесуари, гаджети, і звичайно це не оминає beauty індустрію. Насучасніший мейк літа з ефектом вологої шкіри.

Ніби, щойно із спортивної зали. Справжня, у природніх кольорах, її вроду та натуральність підкреслює блиск шкіри.

Gym Skin, вологий макіяж, ефект вологої шкіри - тренд макіяжу цього літа. Це нова техніка, яка дозволяє виглядати максимально здорово, свіжо. Такий ефект можна досягти за допомогою зволожуючих продуктів. 

Впевнені, що професіонали своєї справи вже знають як це зробити) Ми надамо кілька порад для аматорів та тих, хто кожного ранку "Сам собі візажист" та створює свій образ власними руками.

Легкий денний мейк легко створити вдома. Вам знадобиться чотири основні продукти: база під макяіж, ББ крем, хайлайтер та рум'яна.

Спершу варто нанести на обличчя легкий зволожуючий крем-флюїд. Залишити на хвилинку і скористатись. базою під макіяж.

Далі - ББ крем. Також можна скористатися консилером, щоб замаскувати недоліки шкіри: почервоніння, висипання, темні круги під очима.

Останні штрихи — проведіть хайлайтером лінію на спинці носа, вилицях та над верхньою губою. Розтушуйте засіб.

Тренд такого мейку вже підхопили такі зірки Джіджі Хадід, Міранда Керр, Белла Хадід та Даутцен Крус.

Дівчатка, для зручності у створені образу Вам потрібна не лише косметика. а й обладнання та освітлення. У дзеркалі Ви повинні бачити себе у денному світлі та без тіней, щб правильно обрати відтінок та правильно нанести засоби. 


Ми створили обладнання, яке підходить як у домашній інтер'єр, так і у салон краси, щоб допомогти Вам залишатись красивими щодня.

Другие новости