Корзина
30 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380672900035
+380939500035
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Обладнання для майстрів краси
Корзина

Зимові ТRENDи догляду. Парафінотерапія рук

Зимові ТRENDи догляду. Парафінотерапія рук

Щодня жіночі ручки ручки виконують безліч завдань та піддаються тортурам побутових справ. Взимку навантаження лише додається постійним перепадом темпаратур між морозом на вулиці та теплом у приміщенні Тому шкіра потребує особливого догляду

Руки - це та частина тіла, яка більше за інших піддається негативному впливу навколишнього середовища. Саме руки можуть видати дійсний вік жінки. Тому за ними слід ретельно доглядати. Через негативних впливів навколишнього середовища, шкіра рук починає лущитися, стає надмірно сухою, на ній з'являються тріщинки. Парафінові ванночки для рук допомагають впоратися з цими проблемами.

Але парафін косметичний корисний не тільки для рук. У салонах роблять і парафінотерапія обличчя, ніг, живота і стегон.

 Ця процедура дуже корисна і надзвичайно приємна. Парафінові ванночки усувають лущення рук, лікують мікротріщини, уповільнюють старіння шкіри, запобігають деформації кісток. Якщо Ви будете балувати себе процедурою парафінової терапії хоча б раз на три-чотири тижні, Ви надасте собі неоціненну послугу. Найбільш корисна парафінотерапія для рук жінкам, у яких чутлива шкіра і суха кутикула.

Головним завданням парафінових ванночок є зволоження шкіри рук. Після того, як на руки наноситься парафінова плівка, температура цієї ділянки шкіри збільшується на один-два градуси. Внаслідок зігрівання шкіри відбувається безліч позитивних фізіологічних реакцій. Багато хто відмовляється від парафінотерапії, оскільки бояться, що парафінові ванночки можуть стати причиною опіків чутливої шкіри рук. Такі побоювання абсолютно безпідставні, оскільки парафін має низьку теплопровідність. Він віддає тепло шкірі невеликими порціями. Зате різко збільшується відтік лімфи, підвищується функціональність капілярів, посилюється циркуляція крові. Це викликає збільшення міжклітинних просторів, розм'якшення верхнього рогового шару шкіри і відкриття пір. Але зі шкіри не йде волога, оскільки парафінова плівка перешкоджає цьому. Тому волога знову вбирається в шкіру.

Розвіємо сумніви тих, хто вважає, що в подібній процедурі нічого корисного бути не може - адже волога просто виділяється з організму, а після вбирається назад. Але парафінотерапія викликає перерозподіл рідини. Вода, яка виходить з крові і лімфи вбирається не туди ж, звідки виділилася, а в інші ділянки - ті, в яких не вистачає вологи. Саме тому парафінотерапія для рук відмінно зволожує шкіру, що помітно вже після першого сеансу. Збільшується пружність шкіри, підвищується еластичність, шкіра стає свіжою та рожевою. Застигаючи, парафін здавлює шкіру, тканини при цьому стягуються, і відбувається ліфтинг.

До речі, парафінотерапія - це не тільки косметична процедура. Для деяких людей це частина лікувальної програми. Так, парафінові ванночки та аплікації рекомендовані людям, які страждають відкладеннями солей, ортопедичними захворюваннями. Під час сеансу парафінотерапії підвищується приплив крові до проблемних ділянок, в них покращується кровообіг, а це сприяє і відновленню м'язових тканин, та покращенню роботи рухових суглобів, і швидкому загоєнню ран.

 

Проте, незважаючи на всі переваги  є і певні протипоказання:

  • Інфекційні захворювання
  • Свіжі ранки на ділянці, де проводитиметься процедура
  • Цукровий діабет
  • Гіпертонія
  • Судинні захворювання

Тим людям, яким шкідлива процедура з гарячим парафіном, косметологи рекомендують альтернативний метод – холодна парафінотерапія. У цьому випадку використовується крем-парафін, який наносять масажними рухами. В іншому ця процедура не відрізняється від гарячої парафінотерапії. Руки з нанесеним кремом-парафіном, закутані в рукавиці, виділяють необхідне тепло. Тому, як і в першому випадку, пори розкриваються і пропускають під шкіру корисні властивості продукту.

Отже, парафінотерапія є не просто приємною косметичною процедурою, але також це повноцінне лікування, під час якого застосовується розплавлений парафін. До його складу можуть бути додані різні ефірні олії, солі, мінерали і вітаміни.

Предыдущие статьи