Корзина
66 отзывов
+380672900035
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Обладнання для майстрів краси
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

TRENDи оформлення інтер'єру салону краси

TRENDи оформлення інтер'єру салону краси

Функціональне та стильне оформлення робочого місця невід'ємна частина комфорту роботи майстра та клієнта. Емоції, настрій, зручність, швидкість роботи - на це все впивають умови в яких Ви працюєте. Подбайте про це ;)

"Деталі не вирішують нічого. Вони вирішують все" Коко Шанель. Окрім деталей, які безумовно мають велике значення у плануванні простору є ще загальні принципи, які не варто порушувати. За роки облаштувань салонів та студій beauty-індустрії  дизайнери виділили основні правила:

  • Планування. Завантаженість обладнанням, невеликі проходи, безліч перегородок — про все це слід забути і створити комфортну атмосферу, яка допомагає клієнткам розслабитися. Затишок і нічим не ускладнене пересування по приміщенню - ось, що справді знадобиться

 

  • Освітлення. Світильники умовно поділяють на верхні і точкові: перші використовують у залі, другі встановлюють безпосередньо на робочих місцях. Лампу слід підбирати так, щоб вона не спотворювала кольору. Робота здедебільшого пов'язана із фарбою для фарбування волосся, підбором лаку для нігтів, косметики — все це робиться індивідуально, враховуються побажання і особливості клієнта. У цьому випадку помилка може мати сумні наслідки. Також потрібно пам'ятати, що освітлювальні прилади ні в якому разі не повинні нагрівати повітря навколо себе.

 

  • Кольорова гамма.В основу колірного рішення повинні лягти три головних відтінку, доповнених меблями і яскравими аксесуарами. Строкатість і роздробленість ніколи не виглядають виграшно і тільки забезпечують знаходяться в подібному приміщенні людям відчуття дискомфорту. Якщо до розподілу кольору підійти з математичної точки зору, то слід виділити основний тон і відвести на нього 75 % оформлення, одну п'яту займе меблі і тільки залишився відсоток - яскраві аксесуари.

 

  • Матеріали. собливих обмежень на вибір матеріалів для оформлення приміщення не встановлено, його розмір також не має значення: неважливо, розробляєте ви інтер'єр маленького салону краси або думаєте над великим об'єктом. Для обробки підлоги потрібно вибрати безпечний і стійкий до зношення матеріал, також слід розуміти, що його поверхня не повинна мати швів або нерівностей, інакше всю естетику рано чи пізно зіпсує забитий бруд або волосся клієнток. Єдине, про що не слід забувати: салон краси — заклад, розрахований на великий потік клієнтів, тобто доведеться постійно проводити вологе прибирання. Матеріал повинен добре відмиватися, а також бути стійким до води.

Щодо деталей, тут існують певні тенденції та новинки, які хочеться бачити поруч.

Мінімалізм та функціональність меблів

Неонова підсвітка

Зелені зони

Брендування та надписи

Так, існують правила, тенденції, сучасні новинки...але все це матиме значення та працюватиме, якщо буде Вам по душі. Немає нічого кращого ніж, наводити красу у місці, яке Вам подобається та надихає :)

Другие статьи