Корзина
29 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
+380672900035
+380939500035
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Обладнання для майстрів краси
Корзина

Що дратує чоловіків у жіночій моді?

Що дратує чоловіків у жіночій моді?

Мільйон статей, постів, новин про те що в моді, про те що в тренді. Але чи задумувались дівчата про те чи варто «купуватись» на цю усю моду. По великому рахунку ми стараємось бути найкращими і найгарнішими для протилежної статті.

А чи знали ви, як багато трендів не подобаються хлопцям? Давайте трішки поговоримо про те, що не личить нам з чоловічої точки зору.

Будемо рухатись з верху до низу.

Чоловіки проти усього штучного. Так вони за довге волосся, але волосся має бути своє, а не нарощене. Краще натурального кольору, або хоча б без відрослих коренів. Також вії мають бути натуральні, потрібно відмовитись від нарощення більше 2д, бо виглядає це неприродно.

Макіяж повинен бути також дуже природнім і непомітним. Статистичні дослідження довели, що яскраві помади і тіні відлякують сильну стать.

Спускаємось нижче.  Топ без бретелей – не виграшний вибір, адже бюст у ньому виглядає не найкраще, і жіночий обрис псується. Також кофтини у яких видно ваш пупець.

Знаєте як обрати штани? Не усе так просто як здається. Широкі джинси типу бойфрендси, штани з матнею, джинси з завишеною талією і з занадто низькою, лосини на неідеальні ніжки, камуфляжний принт – усе це, не подобається хлопцям. З спідницями усе легше, вони не повинні бути занадто короткі і занадто довгі.

Нігтики ваші мають бути не нарощені, не дуже довгі, без задирок і необрізаною кутикулою та бажано без надмірних стразів.

Ми дійшли до найнижчої частини гардеробу, це взуття. Асексуальним і нежіночним вважають уггі, наші улюблені і найзручніші уггі.

Тепер ти знаєш, що не подобається хлопцям. Як на мене занадто багато умов до нашого зовнішнього вигляду. Пропоную скласти список табу речей у чоловічому гардеробі.

Предыдущие статьи