Корзина
29 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
+380672900035
+380939500035
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Обладнання для майстрів краси
Корзина

Духи Chanel № 5 створені в пам'ять про любов і борг

Духи Chanel № 5 створені в пам'ять про любов і борг

Духи Chanel № 5 стали символом почуттів Коко Шанель і Великого князя Дмитра Романова.

 

Коко поводилася воістину з аристократичним благородством. Розорений, але гордий князь відмовився від пропозиції Габріель (справжнє ім'я Коко) зшити йому костю її коштом. Коко схитрувала, сказавши, що хоче продемонструвати нову ідею костюма чоловічого крою на його прекрасній фігурі. Так Дмитро Романов став володарем єдиного в своєму роді творіння - чоловічого костюма від Шанель. Князь віддячив її за великодушність дуже оригінально: Габріель мріяла створити оригінальні духи. Великий князь познайомив її з відомим хіміком Ернестом Бо, який працював у фірмі Ралле в невеликому французькому місті Грассі - центрі парфумерії того часу.

Коко попросила парфумера створити «жіночий аромат, який пахне Жінкою». Їй не подобалися популярні тоді квіткові аромати, а також обливання духами. Звичай «поливати» себе духами в той час був вимушеним, адже аромати, засновані на натуральних квіткових есенціях, були нестійкими і швидко випаровувалися. Хоча до 1920р. синтетичний мускус вже почали застосовувати в парфумерії для фіксації запаху, але головним інгредієнтом парфумерії Chanel стали синтетичні речовини - альдегіди. Тільки дуже досвідчений хімік і парфумер міг працювати з такими незвичайними компонентами: вони мали дуже різкий запах, до того ж ці летючі з'єднання було важко закріпити. Але колишній військовий Ернест Бо не боявся труднощів. Пізніше він згадував, що частина його військової кампанії пройшла в північних країнах Європи, за Полярним колом. Там озера і річки під час опівнічного сонцестояння випромінюють особливу свіжість. Цей незвичайний запах Ернест зберіг у своїй пам'яті, і після довгих експериментів відтворив невловимий аромат полярної свіжості.

Князь Дмитро Романов зробив Габріель пропозицію. Але у відповідь Коко не могла сказати: «Так». Вона розуміла, що сім'я і мода несумісні. Після гучного успіху Сhanel №5 Габріель перевела велику суму на ім'я Дмитра Романова в швейцарському банку. І хоча Коко так і не вийшла заміж, у неї було безліч чоловіків і швидкоплинних романів.

Предыдущие статьи