Корзина
37 отзывов
+380672900035
+380939500035
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Обладнання для майстрів краси
Корзина

Як вибрати ширму перегороку

Як вибрати ширму  перегороку

Як вибрати ширму  перегороку 

Батато людей, які вирішили  розмежувати кімнату стикаються з логічним запитанням - як вибрати ширму перегородку? Сьогодні ми допоможемь Вам подолати цю дилему.  Розглянемо різні види ширм і їх призначення.

Косметологічні ширми

Зазвичай приміщення салонів краси чи косметологічних клінік не є розмежованими - це вільний простір без зайвих стін і меж. Ясна річ, що з дизайнерської точки зору ці заклади виглядають стильно, але чи практично? Сьогодні салони надають своїм клієнтам найрізноманітніші процедури, які не можуть проводитись привселюдно, а лише віч-на-віч з  майстром . Як добре, що є така "палочка виручалочка", як ширма.
Косметологічні ширми бувають таких видів:

  • пластикова;
  • тканинна;
  • бамбукова.

Пластикова, тканинна і бамбукова перегородка є легка в пересуванні, не займає багато місця і злегкістю миється, що в цій сфері є дуже важливим.

  shyrma  shyrma-dla-kimnaty  

Офісні перегородки

Чомусь слово офіс в нас характеризується з чимось тісним, багатоладним і не комфортним місцем. Це зазвичай  велике за площею приміщення, в якому розташованно багато робочих місць. Працівникам важко працювати в таких умовах, через відволікаючі фактори. Щоб покращити працездатність в офісі, варто всьоголиш купити декілька перегородок, які дозволять розмежувати простір.
Для офісу ідеально підійдуть:

  • тканинна ширма;
  • пластикова ширма.

Це повністю закриті перегородки, які дозволять зробити Ваш офіс більш  комфортним.

ofysnaya-shyrma  ofysnaya-dla-shyrma

Перегородки в кімнату

Деколи так хочеться мати свій куточок в квартирі, але не завжди є змога виділити собі цілу кімнату. В такій ситуації замислюємося над зонуванням кімнати, аби мати свій особистий простір. І одразу на думку спадає ширма для кімнати. Тільки не одразу зрозуміло де купити ширму і яку.

Кімнатні перегородки:

  • бамбукові;
  • дерев'яні.

Ці ширми не тільки допоможуть розмежувати кімнату, але і стануть елементом декору Вашої квартири.

zonuvannya-kimnaty  dekoratyvni-shyrmy-v-kimnatu

Сподіваюсь, що ми допомогли Вам у виборі ширми перегородки. Тож  придбати її Ви зможете в інтернет магазині TREND.

Другие статьи