Корзина
18 отзывов
+380
67
290-00-35
+380
93
950-00-35
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Обладнання для майстрів краси
Корзина

Майстер краси в тренді ✨🌟🌟

Майстер краси в тренді ✨🌟🌟

За останні десятиліття розуміння краси дуже змінилося. Зачіски стають все простішими, макіяж більш
ефектним, навіть в сфері нігтьової естетики з'явилися нові тенденції. Світ шаленими темпами рухається вперед, а індустрія краси і моди тим більше. До цієї революції краси в першу чергу  долучилися люди, які професійно займаються макіяжем, зачісками, нігтями і тд. Саме завдяки їм у широкому вжитку терміни френч, смокі айс і мікроблейдінг. Цікаво за допомогою яких інструментів майстри створюються усю цю неповторну красу?

Сьогоднішнім спеціалістам цієї сфери дуже пощастило, адже зараз є стільки інструментів та приладдя,що спрощують і удосконалюють їх роботу. Давайте розглянемо лише деяких з них, і подивимось, як їм допомагають в роботі різні новинки в сфері краси.

 


Почнемо з візажистів. Що потрібно для вдалого макіяжу? Тіні, кісточки, помади,- і так як сьогодні візажисти часто виїжджають до свої клієнтів, то в нагоді їм стають сучасні  зручні кейси, в яких поміщається вся необхідна косметика. А ще для вдалого мейку потрібне хороше освітлення і тут приходять на допомогу гримерні дзеркала з підсвіткою, світлові стійки або світлове кільце на триподі. А коли вже нанесли всю цю  красу, мабуть варто її сфотографувати. Тому для вдалого фото  в сумочці будь-якого майстра краси є селфі-кільце. І все це можна придбати в інтернет магазині TREND.

 

Розглянемо ще нейл майстрів. Погодьтесь, справжнє задоволення робити манікюр на зручному столику з багатьма поличками і шухлядками, на яких поміщаються усі інструменти та баночки з лаками. Сьогодні  широко представлені  різноманітні UV, LED та гібридні лампи, за допомогою яких лак на нігтях висихає за лічені секунди. Тут теж потрібне хороше  освітлення, а з сучасними лампами досить легко і вигідно працювати, адже вони  досить яскраві і майже не витрачають електроенергії. Ну і звичайно, що готовий манікюр треба зазнимкувати і в цьому нам допоможе світлодіодне кільце. З цим всім приладдям нейл мастер іде в ногу з часом. 

Маючи такий арсенал помічників, працювати майстром краси одне задоволення !

 

Стасурак Валерія

Предыдущие статьи