Корзина
18 отзывов
+380
67
290-00-35
+380
93
950-00-35
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Обладнання для майстрів краси
Корзина
Мобільна студія замінить салон краси

Мобільна студія замінить салон краси

Мобільна студія замінить салон краси

#МобільнаСтудія є незамінним помічником в роботі справжнього професіонала  в сфері краси. Вона дає можливість організувати роботу  #бюті-майстра в будь-якому непристосованому для цього місці – знімальні майданчики , виїзди до клієнта. Так за декілька хвилин за допомогою цієї валізи Ви можете створити  повноцінне робоче місце  перукаря чи  візажиста. А підсвітка по контурах дзеркала  освітлює  навіть найтемнішу   робочу  зону в якій доводиться працювати   і  дає змогу якнайкраще висвітлити обличчя Вашого клієнта.  В середині ж студія досить містка і дозволить своєму власнику зберігати у ній весь необхідний  арсенал засобів для створення краси чи відповідного образу .  Таким чином дана #студія служить повноцінним міні салоном, тому лише на перший погляд здається дорогою.

Технічно студія являє собою чорний  кейс у розмірах:  650x520x265 мм.

Чотири телескопічні ніжки  кріпляться до нижнього корпусу студії і  їх висота регулюється відповідно до потреби.  Висувна ручка дозволяє легко пересуватися з  валізою. Колесики  забезпечують легкість транспортування. Матеріал: пластик і анодований алюміній.

 

Така студія створить неабияке враження про майстра як про професіонала своєї справи. Адже попри свою практичність вона виділяється ще й стилем і вишуканістю. Мобільна студія краси стане неперевершеним подарунком для фахівця  у бюті індустрії, а придбати її можна в інтернет магазині #TREND.

Стасурак Валерія

Предыдущие статьи