Корзина
29 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
+380672900035
+380939500035
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Обладнання для майстрів краси
Корзина

#СелфіКільце – потрібний помічник у роботі майстра краси

#СелфіКільце – потрібний помічник у роботі  майстра краси

Мабуть, важко уявити сучасну людину без телефону.  Смартфон став невід'ємною частиною життя у соціумі, а з появою фронтальної камери, великої популярності набули #селфі.  #МайстриКраси часто користуються телефонами, оскільки вони заміняють фотоапарат і фотоальбом.  Дуже зручно мати на своєму смартфоні знімки  усіх своїх робіт.  Але що робити, коли освітлення настільки мало, що хороший кадр не виходить?
#Інтернет_магазин #TREND пропонує Вам вирішення цієї проблеми. #СвітлодіодніКільця допоможуть Вам з додатковим освітленням, а запорука хорошого фото – це світло.

Є багато моделей світлових кілець, тож давайте трішки поговоримо про найпопулярніші з них.

  

Перша, найпростіша модель - Ring Light standart. Це модель з найкращим поєднанням ціни та якості.  Селфі кільце представлене у трьох кольорах: білий, рожевий та чорний - це досить нейтральні відтінки,  які сподобаються кожному.  Ring Light працює у трьох  режимах  освітлення, також воно досить компактне і поміститься у кожну дівочу сумочку.
      


Друга модель - Ring Light PRO, представлена у рожевому та білому кольорі.  Це кільце надзвичайно просте у використанні. Має окреме реле для теплого та холодного світла, отже можна шукати потрібний баланс між холодним та теплим освітленням.  А #дзеркальце на #СвітлодіодномуКільці завжди стане Вам у нагоді.

     


Третя модель - ISF Charm Eyes, надзвичайно потужне #СелфіКільце,  з яскравим освітленням.

Цим кільцем  можна користуватися безперервно 2 години, а заряджається воно від звичайної зарядки Android. До речі, USB-шнур продається в комплекті з ним . Також це кільце надійно кріпиться до будь-якого телефону.
 

Селфі кільце – це ідеальне вирішення проблеми  поганого освітлення і неякісних фотографій.  А найголовніший його плюс - це  компактність,  адже носити з собою професійне освітлення проблематично,  а селфі кільце – легко.

 

 

TREND

Предыдущие статьи