Корзина
31 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
+380672900035
+380939500035
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Обладнання для майстрів краси
Корзина

Мобільні Світлові Стійки -вирішення проблеми з освітленням для майстрів краси.

Мобільні Світлові Стійки -вирішення проблеми з освітленням для майстрів краси.

Мобільні Світлові Стійки. Для чого вони призначені ? Чи,справді, стійки вирішують проблему з освітленням?

Вже не вперше я говорю про те,що #МайстриКраси,а саме: #ВізажистиПерукарі,майстри цукрової депіляції,нейл-майстри,#масажисти і т.д. мають надзвичайну цікаву і активну роботу.
Майстри краси рідко сидять на одному місці. Для них життя сповнене виїздами на #МайстерКласи та різні церемонії . Також майстри надають свої послуги  не лише в #салонах,а і вдома своїх клієнтів і також на виїздах різних подій. Тому майстру просто необхідно мати всі інструменти зі собою.


І один з необхідних інструментів - це #МобільніСвітловіСтійки.

ДЛЯ ЧОГО ВОНИ ПРИЗНАЧЕННІ?
Мобільні світлові стійки призначені для вирішення оперативних питань - висвітлення проблемних зон в салоні,чи вдома,адже дуже багато майстрів краси працюють вдома,в своєму міні-домашньому #СалоніКраси.Також дуже важливе освітлення на виїзді, освітлення на майстер класах і т.д.

Майстрам легко взяти з собою світлові стійки в будь-який транспорт і бути впевненим що їхня робота буде якісна в будь-якому приміщення з будь-яким освітленням, адже світлові стійкими це альтернатива #гримерного, макіяжного, перукарського #дзеркала.


           

Легкі стійки вагою до 2х кг. підходять для освітлення туалетних столиків ,для домашнього використання, для #візажу, салонів краси, #гримерок, #фотозйомок. Дві рухомі стійки легко розмістяться на вашому столику і впишуться в будь-який інтер'єр. А за рахунок невеликої ваги і відсутності прив'язки до дзеркала стійки завжди можна взяти із собою на захід індустрії краси,на різні зйомки,весільні мейки тощо. Зручні тим, що можна направляти і змінювати положення світла. 

І ще одне питання,яке нас цікавить- це Чи,справді, стійки вирішують проблему з освітленням?​
На це питання дадуть відповідь клієнти Інтернет-магазину #TREND=)


    

Інтернет-магазин TREND виготовить для Вас #СвітловіСтійки на Ваш смак (колір,розмір,к-сть патронів..)


 

TREND

Предыдущие статьи