Корзина
30 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380672900035
+380939500035
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Обладнання для майстрів краси
Корзина

Які #LEDЛампи краще використовувати для #ГримернихДзеркал? 💡💡💡

Які #LEDЛампи краще використовувати для #ГримернихДзеркал? 💡💡💡

Щоб зробити гарний і акуратний #мейк_ап, необхідно не тільки володіти навичками його нанесення, але і мати хороше освітлення. Вдень з цим проблем практично не виникає, особливо якщо підійти до вікна. Увечері світла не вистачає, або воно падає нерівномірно. Використання спеціального #дзеркала з підсвічуванням допомагає вирішити цю проблему. 

Існує декілька видів #LEDЛамп,якими користуються #МайстриКраси 

1)Розжарювання. Зустрічаються в дешевих зразках, не відрізняються надійністю і довговічністю. Останнім часом стають непопулярними, оскільки їх витісняють більш функціональні лампи. 
        

2)Галогенні. Служать в 10-12 разів довше ламп розжарювання. Витримують підвищену вологість. 
Cвітло цих ламп підкреслює теплі тони, хоча і меншою мірою, ніж світло звичайних ламп розжарення. 

    

3)Люмінесцентні. Дають світло максимально наближений до денного. Однак такі лампи мерехтять, що призводить до втоми очей.Також мають у собі випари ртуті що підвищує їхню небезпеку, мають не естетичний вигляд спіралі. Термін служби освітлювальної системи – 50-100 тис. годин. 
   
 

4)Дзеркало зі світлодіодним підсвічуванням (LED). Судячи з відгуків, найпоширеніший і надійний варіант. Довго служить, якісно висвітлює, має привабливий зовнішній вигляд.На відміну від ламп розжарювання, які випромінюють світловий потік широкого спектру, рівномірно у всіх напрямках, звичайні світлодіоди випромінюють світло певної довжини хвилі і в певному напрямі. 
   

TREND пропонує Вам найпоширеніший та надійний варіант. LED лампи.
         
 

Обладнання для майстрів краси TREND